Експерт

консалтинговий центр

УКРАЇНА
м. Тернопіль
вул. Замкова 14, оф. 235
тел./факс (0352) 43-37-71
моб. (067) 370-64-52
Пошук по сайту - введіть текст в поле
та натисніть клавішу Enter на клавіатурі

В спектр наших послуг входить витребування та оформлення документів в разі Вашої відсутності на території України.

Згідно законодавства України оригінали документів видаються лише власникові особисто в руки при наявності документального підтвердження особистості (паспорта). У випадку, коли особа не може самостійно з’явитися для отримання оригіналів власних документів, вона має право оформити у державного або приватного нотаріуса, або іншої особи, яка має на те повноваження, довіреність на свого представника.

В цьому випадку довіреність оформляється на працівника нашого центру, який і буде представляти Ваші інтереси в українських державних установах та організаціях, з метою витребування оригіналів необхідних Вам документів (свідоцтва про народження, смерть, зміну імені, одруження, витяги з державного реєстру, різноманітні довідки та інше)

Зразок довіреності Ви можете отримати звернувшись до нас за контактними телефонами безпосередньо у наш офіс.

Як це зробити?

Згідно законодавства України, оформлення (написання) довіреностей, нотаріальних заяв, дозволів на виїзд дитини, дозволів на відкриття візи та подачі документів на вироблення закордонного паспорту і т. д. покладено на державних та приватних нотаріусів, проте у випадку, коли здійснення дій унеможливлюється, дані повноваження покладаються на Посольство України.

Відповідно, документи оформлені на території України державними, приватними нотаріусами та документи видані Посольством України в іноземній країні мають однакову юридичну силу для українських установ та організацій.

Тому, не залежно в якій країні Ви проживаєте (перебуваєте), слід звернутися в Посольство України в країні Вашого перебування з власними документами (паспорт) для оформлення довіреності на ім’я вказаних осіб з метою витребування необхідних оригіналів документів. Дана процедура триває приблизно від 2 днів до 7 днів. Після чого даний документ висилається на Україну.

Ціну на послуги по витребуванню документів слід попередньо уточнювати.

За більш докладною інформацією звертайтесь за контактними телефонами:

тел./ф. (0352) 43-37-71, моб. (067)370-64-52
Email: krc-ekspert@ukr.net
Skype: krc-ekspert