Експерт

консалтинговий центр

УКРАЇНА
м. Тернопіль
вул. Замкова 14, оф. 235
тел./факс (0352) 43-37-71
моб. (067) 370-64-52
Пошук по сайту - введіть текст в поле
та натисніть клавішу Enter на клавіатурі
17 липня 2011

Прапор ІзраїлюНабула чинності підписана 21 липня 2010 року угода про безвізовий режим між Україною і Ізраїлем. Відтепер громадяни України й Ізраїлю зможуть відвідувати країни без віз на період, що не перевищує 90 днів, протягом 180 днів.

Ізраїльська влада розраховує, що такий крок збільшить у 2011 році кількість українських туристів на 40 відсотків – до 140 тисяч осіб – і принесе в економіку близько 100 мільйонів доларів. У Києві також вітають скасування візового режиму і теж сподіваються на збільшення потоку туристів та інвестицій.

На урочисту церемонію запровадження безвізового режиму прибудуть міністр туризму Ізраїлю Стас Місежников і делегація Ізраїлю, в складі якої представники ізраїльських державних органів, ділових кіл і туроператорів. 9-10 лютого ізраїльський міністр планує зустрітися з віце-прем`єр-міністром України Віктором Тихоновим і міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.

09 лютого 2011 року набула чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Держави Ізраїль, підписана 21 липня 2010 року у м.Єрусалимі та затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2010 № 837.

Угода передбачає взаємний безвізовий режим поїздок громадян України та Держави Ізраїль, які користуються паспортом для виїзду за кордон або службовим паспортом. При цьому, термін перебування без віз на території держави іншої сторони не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів. Громадяни держав обох сторін та члени їхніх сімей, які виконують офіційну місію у консульському або дипломатичному представництві своєї держави, матимуть право в’їжджати, виїжджати та перебувати на території держав сторін без віз протягом усього терміну акредитації.

Набрання чинності українсько-ізраїльською Угодою про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами для виїзду за кордон або службовими паспортами України та Держави Ізраїль, сприятиме реалізації прав громадян України на свободу пересування, розвитку політичного діалогу з Ізраїлем і створює передумови для поглиблення двосторонньої співпраці в культурно-гуманітарній, науково-технічній, торговельній і туристичній сферах.